Диспетчерська «Харківводоканалу» приймає звернення від городян
21 липня 2021 17:24 ЖКГ
Диспетчерська «Харківводоканалу» приймає звернення від городян Оператори диспетчерської служби КП «Харківводоканал» приймають за тиждень понад 9,7 тис. дзвінків.

Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада, жоден дзвінок не залишається без уваги, обробляються всі заявки, звернення і прохання.

«Єдиний короткий номер 15-33 аварійно-диспетчерської служби КП «Харківводоканал» був спецільно створений для зручності харків'ян, щоб покращити якість обслуговування наших абонентів, оперативніше реагувати на всі дзвінки та заявки від них. На 15-33 можна безкоштовно дзвонити з телефону будь-якого оператора мобільного або стаціонарного зв'язку. Номер працює цілодобово і є багатоканальним», - повідомив Микола Завада.

За його словами, дзвінок надходить в загальну диспетчерську, а потім розподіляється по профільних службах підприємства в залежності від характеру звернення абонента.

«Наприклад, якщо абонент залишив заявку про течі на вулиці або в підвалі будинку, пошкоджений люк, одним словом, коли необхідно оперативне втручання, то наша ремонтна бригада негайно виїжджає і усуває аварійну ситуацію. А коли мешканці міста хочуть отримати консультацію з приводу стану свого особового рахунку або як і де оформити новий договір на обслуговування з КП «Харківводоканал», то подібні дзвінки оператори перерозподіляють на фахівців Департаменту збуту», - розповів заступник директора комплексу «Харківводопостачання».

Микола Завада звернувся до харків'ян з проханням повідомляти на номер 15-33, якщо побачили пориви на мережах водопостачання або водовідведення, відкритий люк, забиту зливову систему в будинку або помітили воду в підвалі. За його словами, за цим номером можна передати заявку на ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення, дізнатися причину відсутності води, стан особового рахунку та вирішити будь-які питання, пов'язані з роботою підприємства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини