Депутати міськради обговорюють план роботи на наступний рік
15 грудня 2020 17:04 Місто
Депутати міськради обговорюють план роботи на наступний рік Перші засідання постійних комісій Харківської міської ради 8-го скликання пройшли сьогодні, 15 грудня, у Будинку рад.

Члени трьох комісій затвердили план роботи на 2021 рік.

Як повідомив голова комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Віктор Фесун, депутати мають розглянути 22 програми, частина з яких постійно діє, а інші - знаходяться на стадії пролонгації або припинені. За його словами, в першу чергу, увагу приділять припиненим програмами, щоб вибрати пріоритетні для реалізації.

«Комісія з питань житлово-комунального господарства - одна з ключових. Багато питань потрібно оперативно вирішувати - з благоустрою дворів, ремонту під'їздів, покрівель тощо. Ми проаналізуємо кожну програму і будемо комплексно вирішувати всі питання», - зазначив Віктор Фесун.

Голова комісії з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проєктів Олександр Котуков повідомив, що в січні депутати заслухають звіт керівників департаментів з міжнародного співробітництва, у справах сім'ї, молоді та спорту і вислухають пропозиції, які пізніше врахують у міських програмах. За його словами, засідання комісії будуть відкритими, і на них планується запрошувати експертів, щоб обговорювати різні думки і знаходити найкращі рішення.

«Багато чого зроблено, але є перспективи щодо організації та проведення спортивних і культурних заходів. У нас багато діячів мистецтва, будемо їх залучати, проводити міжнародні конкурси, фестивалі. Кожна проблема - це виклик, тому під час карантину є шанс розвивати внутрішній туризм. Харків - привабливе місто для туристів і буде ще більш туристичним», - зазначив Олександр Котуков.

З планом роботи Харківської міської ради 8 скликання на грудень можна ознайомитись тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини