Депутатам і їхнім помічникам провели екскурсію по притулку для тварин
19 січня 2016 17:12 Екологія
Депутатам і їхнім помічникам провели екскурсію по притулку для тварин Екскурсія у притулку для тварин для новообраних депутатів та їх помічників відбулася 18 січня.

Депутатам показали нову будівлю для кішок, а також ізолятори, в яких лікують хворих цуценят і кошенят, кинутих господарями. Як повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Шаповалова, депутати міської ради відвідали притулок, щоб подивитися, на що виділяються бюджетні кошти і як вони витрачаються, і щоб дізнатися історію створення центру.

«Такі депутатські екскурсії - це, в тому числі, і можливість для когось із наших вихованців потрапити в нову, більш турботливу, ніж попередня, сім'ю. Ми звернулися до депутатів, щоб вони на зустрічах зі своїми виборцями піднімали проблему бездомних тварин, щоб вони закликали людей приїжджати в притулок і забирати їх, щоб люди не їхали на базар купувати цуценя або кошеня і не зверталися до знайомих, а приїжджали до нас, в притулок», - підкреслила Юлія Шаповалова.

Нагадаємо, Центр утримання бездомних тварин відкритий в 2012 році. У центрі утримуються виловлені безпритульні тварини, тварини, від яких відмовилися або конфіскували за рішенням суду, також центр прихистив тварин вимушених переселенців із зони АТО. У центрі діють сучасна ветеринарна клініка; готель для домашніх тварин на час відпусток їхніх господарів; притулок для кішок. У жовтні 2015 року в притулку відкрився дресирувальний майданчик для реабілітації і перевиховання собак. На майданчик приводити своїх вихованців також можуть власники домашніх тварин. Забрати тварину з притулку можуть усі бажаючі.

Друкувати
Останні новини