Чотири харків'янки стали матерями-героїнями
17 жовтня 2014 17:18
Чотири харків'янки стали матерями-героїнями Чотири багатодітні матері Орджонікідзевського району отримали в 2014 році почесне звання «Мати-героїня». Урочистий прийом з нагоди присвоєння звань, на який були запрошені багатодітні сім'ї, пройшов в Адміністрації Орджонікідзевського району. 

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса привітала жінок голова районної адміністрації Ольга Вельможна. Вона вручила їм нагрудні знаки, пам'ятні подарунки та побажала миру, достатку і благополуччя. 

Завершили церемонію вручення святковим концертом, який підготували творчий колектив Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» та викладачі музичних шкіл району. 

Зазначимо, звання матері-героїні присвоюється Указом Президента матерям, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей. Серед нині удостоєних високого звання - мати-героїня Наталя Миколюк, у якої семеро дітей. У сім'ї п'ятеро синів і дві дочки, а до Нового року очікується народження ще однієї дитини. 

В Орджонікідзевському районі з 2004 року, з часу введення в Україні почесного звання «Мати-героїня», цього звання удостоєні 18 жінок.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини