Біженцям з Донбасу показали виставу в харківському дельфінарії
17 липня 2014 14:24
Біженцям з Донбасу показали виставу в харківському дельфінарії Благодійна акція «Харків - дітям» пройшла сьогодні, 17 липня, в дельфінарії «Немо».
Захід для вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей було організовано за ініціативи міської влади та дельфінарію. Шоу-програму сьогодні безкоштовно подивилися понад 250 дітей та їхніх батьків. 

Заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що через військові дії на Донбасі до Харкова тимчасово переселилися близько 1,5 тис. чоловік. Основна маса - це діти та жінки, серед яких 138 вагітних, при цьому 23 жінки народили вже у Харкові. За її словами, багато проблемних питань переселенців вирішуються за участю Харківського міського голови Геннадія Кернеса, який знає всі їхні проблеми і намагається надати необхідну допомогу. 

«У цих людей зараз дуже складні життєві обставини, їм потрібно вирішувати безліч нагальних проблем, тому ми вирішили запросити їх на виставу у дельфінарій. Тутешня аура і сам виступ дельфінів приносять душевний спокій, створюють позитивний настрій, змушують залишити погані думки. Ми хочемо допомогти їм трохи поліпшити внутрішній стан, відволіктися на час від непростих буднів. Сподіваємося, що погані думки вони залишать тут, а все найкраще і приємне заберуть із собою», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан. 

Після шоу-програми гості заходу отримали морозиво та інші солодощі. 

Планується, що подібна благодійна акція трохи пізніше відбудеться в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини