Біля пам'ятника Воїну-визволителю пройшов церемоніал пам'яті
08 травня 2019 13:36 Суспільство
Біля пам'ятника Воїну-визволителю пройшов церемоніал пам'яті Традиційний церемоніал пам'яті «Фарби пам'яті... Це потрібно живим...», присвячений Дню пам'яті та примирення і 74-тій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбувся 7 травня в Шевченківському районі.

На майданчику біля пам'ятника Воїну-визволителю зібралися місцеві жителі, ветерани війни і праці, учні, представники громадських організацій.

Голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський відзначив героїчний подвиг ветеранів і подякував їм за відвагу, яку вони проявили на полі бою. Також до ветеранів звернувся депутат міської ради Габріел Михайлов, який подякував їм за ратну працю в післявоєнні роки, завдяки якій Харків був відновлений з руїн.

Присутні поклали квіти до пам'ятника і вшанували загиблих хвилиною мовчання, а учні 9-11 класів школи №117 - переможці районного етапу військово-спортивної гри «Патріот» - поклали гірлянду квітів.

Під час заходу для ветеранів виступили творчі колективи району. Крім того, серед  школярів пройшов конкурс малюнка на асфальті.

Друкувати
Останні новини