Біля харківських шкіл з'явилися світловідбиваючі «зебри»
03 жовтня 2014 10:27
Біля харківських шкіл з'явилися світловідбиваючі «зебри» Перші світловідбиваючі пішохідні переходи облаштували біля трьох харківських навчальних закладів. Сучасні переходи на перехрестях вулиць обладнали біля гімназії №47 (розташована на вул. Космонавтів), спеціалізованої школи №132 (вул. Новгородська) та гімназії №1 (вул. Красіна). 

Як повідомив координатор проекту «Перехрестя» Дмитро Черніков, фахівці нанесли на дорожнє покриття гарячий пластик, який був присипаний світловідбиваючими кульками, а також встановили дорожні знаки зі світловідбиваючої окантовкою. Допомогу в роботі надавали співробітники КП «Шляхрембуд» та КП «Харків-сигнал».

Зі списком навчальних закладів, де обладнують сучасні перехрестя, можна ознайомитися тут

Нагадаємо, що світловідбиваючі пішохідні переходи обладнають в рамках громадського проекту «Перехрестя». Його мета - зробити рух транспорту поруч з навчальними закладами більш безпечним. В процесі підготовки до проекту були визначені найбільш проблемні перехрестя біля навчальних закладів. В рамках проекту до 1 травня 2015 року біля міських шкіл Дзержинського і Київського районів повинні з'явитися 100 нових перехресть.

Організатор проекту - громадський рух «Альянс Республіка» за підтримки Харківської міської ради.
Друкувати
Останні новини