Біля Будинку рад створили квіткову композицію з символами України
17 квітня 2018 17:09 ЖКГ
Біля Будинку рад створили квіткову композицію з символами України На клумбі перед будівлею Харківської облдержадміністрації (вул. Сумська, 64) створили об'ємну квіткову композицію з державними символами України.

Оформили композицію фахівці СКП «Харківзеленбуд».

Як повідомила начальник ділянки «Центр» СКП «Харківзеленбуд» Алла Єрьоміна, на клумбі з квітів був створений герб на тлі прапора України. Для цього озеленювачі використали килимові квіти - коричневу альтернантеру і блакитний седум, а також жовту і блакитну віолу. Краї композиції прикрасили орнаментом з ірезине, а фон заповнили білою мармуровою крихтою. Всього для створення композиції використали 17,5 тис. квітів.

Щоб композиція вийшла об'ємною, її розмістили на металевій конструкції.  «Каркас заповнили грунтом, потім на нього нанесли спеціальний заміс, який складався з шести компонентів - глини, піску, листяної, дернової землі, торфу і моху. Після цього в підготовлений грунт висадили квіти», - розповіла Алла Єрьоміна.

За квітником будуть постійно доглядати: підстригати рослини, поливати. Як повідомила начальник ділянки, спеціально навколо клумби був прокладений шланг для туманного поливу. По закінченню вегетації рослин квіти можна буде замінити на інші.

Нагадаємо, що вчора близько 16 тис. квітів висадили на площі перед Харківським національним академічним театром опери та балету імені М. В. Лисенка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини