Більше половини харків'ян оплачують послугу теплопостачання
02 березня 2015 19:21 ЖКГ
Більше половини харків'ян оплачують послугу теплопостачання Близько 51% жителів міста Харкова сплачують послугу теплопостачання та подачі гарячої води.

Про це сьогодні, 2 березня, після селекторної наради на тему нинішнього опалювального сезону і газопостачання в Україні повідомив директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв.

За його словами, такий рівень оплати пов'язаний з підвищенням тарифів і складною суспільно-політичною та економічною ситуацією в країні. У минулому, 2014 році ці ж комунпослуги оплачували 96% городян.

Також у селекторній нараді взяли участь віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, представники Харківської облдержадміністрації та ін.

Під час прямого включення з Києва Геннадій Зубко звернувся до представників теплопостачальних підприємств України та органів місцевого самоврядування з проханням знизити кількість споживаного газу. Він зазначив, що запасів газу поки вистачає, але на сьогодні в Україні споживають газу на 16% більше, ніж закладено в ліміті.

У свою чергу Сергій Андрєєв підкреслив, що в Харкові з цим проблем немає. Щомісяця за рахунок модернізації теплових мереж, зниження температури та об'єму теплоносія в місті економлять 12-14% споживаного газу.

Нагадаємо, що за останні десять років КП «ХТМ» за рахунок проведення заходів з енергозбереження заощадило понад 1 млрд куб. м газу. Також незабаром у місті почнеться процес модернізації теплового господарства на отримані в кредит від Світового банку кошти. У його рамках планується переобладнати великі котельні таким чином, щоб вони крім теплової енергії для споживачів виробляли ще й електричну енергію для власних потреб. Після закінчення проекту економія газу на КП «ХТМ» буде щорічно складати близько 80 млн куб. м.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини