Азербайджанський центр «Достлуг» розпочав навчальний рік
06 вересня 2021 16:17 Суспільство
Азербайджанський центр «Достлуг» розпочав навчальний рік Новий навчальний рік розпочався в Азербайджанському культурно-освітньому центрі «Достлуг».

З цієї нагоди в актовій залі Харківської загальноосвітньої школи на №131 на вул. Чичибабіна, 11, де працює центр, пройшов святковий захід. У ньому взяв участь директор Департаменту по роботі з громадськими об'єднаннями Нікіта Стєрін.

Навчальний рік в Азербайджанському культурно-освітньому центрі стартував уже в 21-й раз. У центрі «Достлуг» проводитимуться безкоштовні заняття з азербайджанської мови, історії Азербайджану, уроки, присвячені культурі та традиціям азербайджанського народу. Відвідувати заняття можуть усі охочі.

Зазначимо, Харківське обласне товариство азербайджансько-української дружби «Достлуг» - одне з національно-культурних об'єднань Харківщини. Завдання товариства - об'єднання зусиль азербайджанців для відродження і збереження національно-культурних традицій, сприяння зміцненню культурно-економічних зв'язків між Україною та Азербайджаном, захист прав та інтересів азербайджанців, які проживають у Харкові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини