Асоціація міст України обговорить взаємодію інвесторів та місцевого самоврядування
10 лютого 2017 16:40 Місто
Асоціація міст України обговорить взаємодію інвесторів та місцевого самоврядування Засідання секції місцевого економічного розвитку Асоціації міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» відбудеться 13 лютого (початок - о 13:00) у малій залі Харківської міської ради.

Учасниками заходу стануть представники понад 20 територіальних громад з усієї країни, народні депутати України, представники Харківської міської ради, керівники економічних служб органів місцевого самоврядування обласних центрів та ін. Під час засідання буде представлена ​​Стратегія розвитку Харкова до 2020 року «Харків - територія успіху» , а також розглянуті питання про особливості соціально-економічного розвитку міста.

Також розглядатимуться питання щодо вдосконалення взаємодії потенційних інвесторів з органами місцевого самоврядування, спрощення процедури залучення інвестицій і отримання необхідних погоджень як на рівні держави, так і на рівні регіонів.

На засіданні буде представлений проект Плану заходів і законодавчу карту реформування галузі «Сталий економічний розвиток», розроблену АМУ.

Друкувати
Останні новини