Ансамбль сучасного танцю «Естет» відсвяткував 20-річний ювілей
12 травня 2021 19:41 Культура
Ансамбль сучасного танцю «Естет» відсвяткував 20-річний ювілей Концерт, присвячений 20-річчю від дня заснування ансамблю сучасного танцю «Естет» Харківської державної академії культури, пройшов сьогодні, 12 травня, в Харківському державному культурному центрі.

Першим номером концертної програми стала прем'єра пластичного спектаклю «EON», після якої секретар Харківської міської ради Ігор Терехов привітав творчий колектив ансамблю з ювілеєм.

«Двадцять років для творчого об'єднання - це пристойний термін, який говорить про мудре керівництво, наступність поколінь, невичерпний творчий ентузіазм та фантазію. Я подивився ваш виступ і можу сказати, що це дуже зріло і професійно. Ви буквально заряджаєте енергією, і я дуже добре розумію, що за цією уявною легкістю рухів ховається титанічна праця. Я вдячний вам за те, що ансамбль «Естет» дарує нам справжнє шоу на всіх міських заходах, а також прославляє місто Харків на різних сценах, в тому числі в інших країнах», - зазначив Ігор Терехов.

Керівникам ансамблю, його учасникам і всьому творчому колективу він вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради.

Після урочистої частини танцюристи показали для глядачів свої кращі постановки.

Довідка. Ансамбль сучасного танцю «Естет» був створений у 2000 році народним артистом України Борисом Колногузенком. Надалі він ставав неодноразовим лауреатом і володарем Гран-прі всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасного естрадного танцю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини