Агентство «IBI-Rating» підтвердило кредитний рейтинг Харкова
18 травня 2018 17:38 Економіка
Агентство «IBI-Rating» підтвердило кредитний рейтинг Харкова Рейтингове агентство «IBI-Rating» сьогодні, 18 травня, підтвердило кредитний рейтинг Харкова на рівні uaA +, прогноз «стабільний».

За повідомленням агентства, розвиток Харкова в 2017 році продовжував перебувати під впливом загальної ситуації в економіці країни, яка знаходиться в стадії відновлення. Незважаючи на це, економіка міста демонструє поступове зростання обсягів реалізації промислової продукції, капітальних та прямих іноземних інвестицій, виконаних будівельних робіт та введення в експлуатацію житла. Розвиток ринку праці характеризувався подальшим зменшенням рівня безробіття, зростанням заробітної плати і міграційним приростом населення.

За результатами 2017 року обсяг надходжень до бюджету Харкова виріс у порівнянні з попереднім роком на 35,5% і склав 15 млрд 236,4 млн грн, з них власні надходження збільшилися на 33,4% до 8 млрд 035,5 млн грн. Цьому сприяло зростання податкових (+33,2%) і неподаткових надходжень (+40,2%), доходів від операцій з капіталом (+13,1%), а також трансфертів з бюджетів вищих рівнів (+37,8%).

Зазначена тенденція дозволила забезпечити зростання основних показників соціально-економічного розвитку Харкова, більшість з яких або дорівнює або перевищує середні значення по країні в розрахунку на одного жителя, а також збільшити надходження до місцевого бюджету.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини