81 інноваційний проект узяв участь у конкурсі на надання соціальних послуг
26 січня 2012 17:31
81 інноваційний проект узяв участь у конкурсі на надання соціальних послуг   Харківські громадські організації у 2012 році подали 81 пропозицію на конкурс із виконання соціального замовлення та конкурс соціальних проектів.

Про це сьогодні, 26 січня, на засіданні постійної комісії з соціального захисту й охорони здоров'я Харківської міської ради повідомила заступник начальника управління праці та соціальних питань - начальник відділу розвитку соціальних послуг Департаменту праці та соціальної політики Ольга Мохнач.
У грудні 2011 року - січні 2012 року в Харкові провели 13-й конкурс пропозицій на виконання соціального замовлення та конкурс соціальних проектів «Єдина соціальна мережа». На конкурси надійшов 81 соціальний проект (для порівняння - у 2011 році надійшло 58 соцпроектів).
Як зазначила заступник начальника управління, основний попит на надання соціальних послуг організації продемонстрували за напрямами «Підтримка роботи наявних та відкриття нових клубів активного довголіття громадян» та «Упровадження соціальних технологій щодо реабілітації та адаптації людей з особливими потребами».
За інформацією Ольги Мохнач, на реалізацію пропозицій і проектів-переможців конкурсу 2012 року в Програмі сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення Харкова на поточний рік планується закласти близько 1,5 млн грн (остаточну цифру затвердять на сесії міської ради).
«Завдяки зацікавленості міської ради у впровадженні інноваційних технологій на ринку соціальних послуг, нам вдалося значно збільшити число одержувачів цих послуг та поліпшити їхню якість. Громадські організації стали для нас повноправними партнерами: ми не тільки довіряємо їм освоєння бюджетних коштів, а й делегуємо їм частину повноважень. На конкурс соціальних проектів 2012 року до нас прийшли 11 нових громадських організацій, сім з них презентували по два проекти. Завдяки активності громадських організацій та політиці, що її проводить Харківська міська рада, наше місто стало піонером у впровадженні інновацій у сфері соціальних проектів», - уточнила начальник відділу розвитку соціальних послуг.
 
Друкувати
Останні новини