450 харківських школярів відсвяткували День захисту дітей у дельфінарії «Немо»
04 червня 2021 10:40 Суспільство
450 харківських школярів відсвяткували День захисту дітей у дельфінарії «Немо» Святкова вистава до Дня захисту дітей відбулася 3 червня у Харківському дельфінарії «Немо» для учнів харківських шкіл.

На честь свята водне шоу за участю морських левів, котиків і дельфінів безкоштовно подивилися 450 дітей, їхні педагоги та батьки.

З дитячим святом присутніх привітала заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Вона зазначила, що свято пройшло відповідно до міської програми до Дня захисту дітей і завдяки багаторічній співпраці міської ради та дельфінарію.

«Ми запросили сюди харківських школярів, а також дітей з особливими потребами. Спільно з дельфінарієм ми працюємо багато років в рамках підписаного меморандуму. За дорученням секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова та за сприяння нашого партнера - дельфінарію «Немо» проходить це прекрасне свято. Також ми тут проводимо сеанси дельфінотерапії для дітей пільгових категорій, зокрема, для дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб», - повідомила віцемер.

Під час шоу вперше продемонстрували сеанс дельфінотерапії. Такі сеанси проходять в закритому вигляді, але цього разу зробили виняток, щоб показати присутнім, в чому саме полягає терапія при спілкуванні з дельфінами. Як повідомили в дельфінарії, ця процедура за час її надання допомогла понад 20 тис. дітей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини