Перехрестя вулиць Героїв Праці та Академіка Павлова відкрито для руху (оновлено)
28 лютого 2014 13:24
 Перехрестя вулиць Героїв Праці та Академіка Павлова відкрито для руху (оновлено) Рух транспорту на перехресті вул. Героїв Праці та вул. Академіка Павлова повністю відкрито.

Як повідомив сьогодні, 28 лютого, в ході прес-туру директор Департаменту транспорту Сергій Дульфан, на цій ділянці закінчені наземні роботи, прибрані всі огорожі, крім тих, які огороджують будівництво нового павільйону виходу зі ст.м. «Героїв Праці» та підземного переходу. Там роботи ще тривають. 


Сергій Дульфан нагадав, що будівництво підземного переходу метро здійснюється в рамках комплексної реконструкції цього перехрестя. Основне завдання при реконструкції - забезпечення безпеки пішоходів, оскільки в цьому районі є два жвавих пішохідних переходи - від радіоринку до метро і від двох гіпермаркетів до житломасиву. Тому на перехресті часто трапляються ДТП, пов'язані, в основному, з порушенням правил дорожнього руху пішоходами. Надалі на цій ділянці встановлять наземні огорожі, щоб люди не переходили дорогу в недозволеному місці, а спускалися в підземний перехід. 

За словами директора департаменту, при відкритті руху на перехресті не обійшлося без інцидентів. Так, за півгодини до відкриття з'ясувалося, що невідомі викрали два кабелі, які забезпечують роботу світлофорів на цій ділянці. Тому вночі, вранці та вдень на перехресті стоять працівники ДАІ, які вручну регулюють дорожній рух. Співробітники КП «Харьковсігнал» ремонтують світлофор. Планується, що до 15:00 його роботу повністю відновлять.  

«Я можу сказати, що вже зараз на цьому перехресті значно зменшилася кількість дорожньо-транспортних пригод. Думаю, що не останню роль в цьому зіграла присутність співробітників державтоінспекції», - підкреслив Сергій Дульфан.

Директор Департаменту транспорту повідомив, що наступна стадія робіт на ділянці - це реконструкція трамвайного переїзду за новими європейськими технологіями, які використовуються у Харкові вже кілька років. Поки трамваї, що проходять по перехрестю, ходять об'їзним шляхом. Після реконструкції вони відновлять рух по своїх маршрутах. 

Друкувати
Останні новини