Ігор Терехов вітає журналістів з професійним святом
06 червня 2021 12:28 Місто
 Ігор Терехов вітає журналістів з професійним святом Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 6 червня, вітає харківських журналістів з професійним святом.

Я щодня спілкуюся з журналістами в Харкові і за його межами. Часто обговорюємо розхожу думку, ніби журналістика відходить у минуле - адже кожна людина за допомогою телефону може на весь світ повідомити все, що їй заманеться, і знайти вдячну аудиторію.

Так уже влаштована наша епоха спотворення реальності. Коли вміння привернути до себе увагу є більш важливим і вигідним, ніж бути об'єктивним фахівцем і порядною людиною.

Саме тому благородна професія журналіста виявилася під загрозою.

Але вона вистоїть.

Вистоїть тому, що факти і правда куди сильніші за брехню. Вистоїть тому, що справжнє життя - важке, але прекрасне - завжди перемагає обман і наклеп.

Журналіст - це герой. Відважний і чесний. Ризикує собою заради ідеалів. На жаль, занадто часто розплачується за свою сміливість. Але залишається героєм назавжди.

Сьогодні я вітаю з професійним святом тих, хто кожен день бореться і ризикує, щоб сказати правду в обличчя. Вітаю наші харківські телеканали, газети, радіостанції, сайти. Ви даєте нам сенс життя, виводячи нас з королівства кривих дзеркал до чистої водойми правди - в якій ми можемо без прикрас себе розгледіти. І зрозуміти, де ми вчинили правильно, а де схибили і повинні докласти більше сил.

Дякую за вашу важку, але неймовірно важливу працю, без якої наше життя було б попозбавлене головногоі - істини!

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини