Ігор Терехов привітав із днем народження Героя України Василя Тація
13 січня 2022 09:34 Місто
 Ігор Терехов привітав із днем народження Героя України Василя Тація Міський голова Ігор Терехов сьогодні, 13 січня, привітав із днем народження Василя Тація - Героя України, Почесного громадянина Харкова та Харківської області, Почесного президента Національної академії правових наук України, академіка, почесного ректора Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

«Усе Ваше життя – самовіддане служіння українському народу на ниві науки та освіти. Ваш досвід та значний внесок у розвиток юридичної науки сьогодні слугують як теоретичним, так і практичним орієнтиром для нових поколінь юристів.

Вашими невтомними стараннями Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого підтверджує статус одного з провідних освітніх та наукових центрів України, що успішно поєднує в собі традиції класичної освіти та фундаментальної науки з інноваційними підходами в науково-дослідній та педагогічній діяльності. Завдяки Вам велика кількість вчених та працівників у галузі права має можливість змінювати долю своєї країни на краще.

Щиро бажаю Вам доброго здоров'я, благополуччя, невичерпної творчої енергії, успіхів у Вашій роботі на користь суспільства, держави та міста Харкова. Нехай Ваше життя завжди буде наповнене повагою та підтримкою колег, теплом та любов’ю рідних і близьких!» - сказано у привітанні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини