#Обличчя_Харкова. Олександр Колісник – старший майстер дільниці КСП «Харківміськліфт»
21 листопада 2022 12:47 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Олександр Колісник – старший майстер дільниці КСП «Харківміськліфт» Під керівництвом старшого майстра дільниці № 18 Олександра Колісника електромонтери КСП «Харківміськліфт» усувають несправності систем диспетчеризації та відновлюють пошкоджені через обстріли кабельні лінії.

Свою професійну діяльність Олександр розпочав безпосередньо в КСП «Харківміськліфт», куди у квітні 2011 року був прийнятий майстром з диспетчерського устаткування. До підприємства він прийшов відразу після закінчення навчання у Харківському національному університеті радіоелектроніки за спеціальністю інженер з телекомунікацій. За словами колег, Олександр швидко орієнтується у нових технологіях цього напрямку та завжди з відповідальністю виконує поставлені завдання.

Як старший майстер Олександр обстежує обладнання, формує звітність про роботу свого підрозділу, безпосередньо контролює усунення аварійних випадків та виконання робіт за заявками мешканців. Він є безпосереднім керівником дільниці № 18. У його підпорядкуванні 14 електромонтерів (наладчиків) диспетчерського устаткування. 

Як розповів Олександр Колісник, до війни системи диспетчеризації всіх ліфтів у Київському районі працювали справно. Зараз же для нормалізації їхньої роботи фахівцям необхідно заново прокласти понад 2,6 км кабелю зв’язку. Зокрема, дільницею заплановано відновлення кабельних ліній 90 ліфтів в сел. Жуковського, де тривалий час було обмежене пересування через руйнування та постійну загрозу артобстрілів. Загалом після включення ліфтів спеціалісти дільниці №18 відновили роботу систем диспетчеризації 3 419 ліфтів.

Олександр щиро бажає всім харків’янам закінчення війни та вірить, що у відбудованому Харкові в повсякденне життя буде впроваджено ще більше нових технологій. 

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини