У Київському районі оперативно усувають пошкодження на водоводах
04 жовтня 2022 15:23 ЖКГ
У Київському районі оперативно усувають пошкодження на водоводах Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» напередодні оперативно ліквідували 10 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання та упорядкували вісім оглядових колодязів.

Зокрема, у Київському районі ремонтники усунули серйозні аварії на вул. Метробудівників та в'їзді Березівському, а також провели заплановані роботи на водоводі діаметром 500 мм на вул. В'ятській.

За словами начальника районної служби зовнішніх водопровідних мереж Віталія Чупандіна, перед проведенням комплексних робіт фахівці склали чіткий план дій, а також перевірили наявність необхідної спецтехніки та матеріалів.

«Ремонтники успішно впоралися із завданням, оперативно відновивши водопостачання на водопровідних магістралях. Після завершення ремонтів обов'язково впорядкували території. У зв'язку з невгамовною ворожою агресією наші бригади постійно перебувають у повній готовності на випадок виникнення непередбачених аварій у водопровідному господарстві», - зазначив Віталій Чупандін.

Як повідомили на підприємстві, сьогодні, 4 жовтня, бригади комплексу взяли в роботу 14 пошкоджених ділянок трубопроводів.

Нагадаємо, повідомити про аварійні ситуації на водоводах харків'яни можуть за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини