У Київському районі реконструюють об'єкти водовідведення
30 вересня 2022 14:38 ЖКГ
У Київському районі реконструюють об'єкти водовідведення Бригади комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» реконструюють зруйновані вибухами об'єкти водовідведення Київського району та проводять усі необхідні заходи для їхньої підготовки до зими.

Як повідомив сьогодні, 30 вересня, начальник дільниці Владислав Ричко, бригади вже закінчили реконструкцію зруйнованих обстрілами каналізаційних трубопроводів на вул. Дружби Народів, на перехресті вул. Матюшенка та вул. Гастелло, по вул. Наталії Ужвій, вул. Шишківській та у пров. Корнакова. Також фахівці капітально відреставрували систему відведення стоків у будинку на вул. Свободи.

За його словами, зруйнованим каналізаційним системам приділяється першочергова увага, але не на шкоду традиційним технічним оглядам та прочисткам. Так, фахівці планово перевірили понад 33 км трубопроводів, а також прочистили 11 км мереж гідродинамічним способом та ще 9 км – механічним.

Крім того, щоб запобігти позаштатним ситуаціям, у місті продовжують проводити масштабні перекладки зношених мереж. Зокрема, бригади замінили 56 м трубопроводу на вул. Астрономічній, яка відводить стоки з більшої частини сел. Жуковського. Також вони оновили 18 м мереж на вул. Мистецтв, а по вул. Жуковського – відремонтували самопливний трубопровід великого діаметра. Крім того, у рамках підготовки до зими триває реконструкція каналізаційних колодязів із заміною люків та плит перекриття – на сьогодні їх замінили вже 28.

«Ремонти, контроль та профілактичні огляди мереж та споруд ведемо по всьому району. Не залишаємо поза увагою і найвіддаленіші та найбільш обстрілювані вулиці та мікрорайони. Зокрема, закінчуємо прочищення водовідведення на вул. Наталії Ужвій на Північній Салтівці. Заявки від споживачів намагаємось виконувати у день звернення. Роботи багато, але співробітники усвідомлюють всю покладену на них відповідальність і просто сумлінно виконують свою роботу. В цей час хочеться зберегти людям почуття затишку та безпеки. Просимо вас, харків'яни, поставитися до нас також з повагою, підтримати роботу підприємства та оплатити послуги», - звернувся до харків'ян Владислав Ричко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини