Ігор Терехов привітав владику Василя Тучапця із 55-річчям
29 вересня 2022 17:08 Місто
Ігор Терехов привітав владику Василя Тучапця із 55-річчям Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 29 вересня, привітав із 55-річчям єпископа Василя Тучапця – керівника Харківського екзархату Української греко-католицької церкви.

Ігор Терехов подякував владиці Василю за підтримку харків'ян під час війни. Він зазначив, що на долю українського народу випало нелегке випробування, впоратися з яким допомагає віра в Бога та надія на краще.

«До вас приходять, коли дуже важко і страшно, коли розриваються снаряди і вмирають від уламків мирні люди, наші військові, бійці територіальної оборони. До вас приходять для того, щоб стало легше. І ви вселяєте їм віру в Господа Бога та надію на краще. Те, чим ви займаєтеся, - неоціненно. Ви волонтерите, роздаєте людям їжу, у найважчі для людей моменти ви - поруч. Ви молитеся за Україну, за нашу перемогу, і вона обов'язково настане. І сьогодні, у ваш ювілей, я хочу побажати вам міцного здоров'я, сил, терпіння та божого благословення», - зазначив міський голова.

Своєю чергою владика Василь подякував меру за плідну співпрацю, налагоджену між церквою та міською владою.

«Особливо вона проявилася у цей нелегкий час, і ми всі це відчуваємо. Завдяки нашим спільним зусиллям, завдяки нашим молитвам, нашим військовим ми таки зупинили ворога, не підпустили його до Харкова та звільнили майже всю Харківську область. Я сподіваюся, що у повоєнні роки ми також спільно відновлюватимемо духовний і матеріальний стан нашого міста, щоб воно стало ще кращим, ніж було до війни», - наголосив владика Василь.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини