#Обличчя_Харкова. Костянтин Бєляєв – тренер, що займається волонтерством
30 вересня 2022 15:43 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Костянтин Бєляєв – тренер, що займається волонтерством В умовах війни випускник спеціалізованої школи №66 Костянтин Бєляєв продовжує тренувати дітей та займається волонтерством.

Як повідомили в Адміністрації Основ’янського району, Костянтин – капітан команди з баскетболу ХНПУ ім.  Г.С.  Сковороди. Три сезони хлопець відіграв у чемпіонатах України та неодноразово брав участь в Українській стрітбольній лізі, де посідав призові місця. 

Сьогодні Костянтин - студент  двох факультетів: іноземна філологія і фізичне виховання та спорт.  Він є багаторазовим учасником та переможцем конкурсів наукових праць з педагогіки, а також міжнародних конференцій з наукових технологій, психолого-педагогічних проблем вищої та середньої освіти. 

При такій  академічній зайнятості Костянтин вже півтора роки тренерує. Сьогодні він - головний тренер у дитячому баскетбольному клубі «Push Team» (Кременчук). А протягом останніх трьох місяців, окрім основної роботи, займається ще й  волонтерством і проводить безкоштовні тренування для дітей та їхніх батьків.

«Пишаємося нашими випускниками. Вдячні родинам наших учнів та вчителям за виховання гідних харків'ян», - зазначили у районній адміністрації. 

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини