Старшокласників запрошують узяти участь у програмі обміну майбутніх лідерів
19 вересня 2022 12:43 Освіта
Старшокласників запрошують узяти участь у програмі обміну майбутніх лідерів Учнів старших класів закладів середньої освіти міста Харкова запрошують взяти участь у програмі обміну майбутніх лідерів «FLEX» на 2023–2024 роки.

Як повідомили у Департаменті освіти, до участі запрошуються учні 8, 9 або 10 класів (8, 9, 10 або 11 клас для учасників з інвалідністю). У межах програми школярі отримають стипендії, які дадуть їм змогу подорожувати до США, навчатися в місцевій школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Конкурсний відбір проходитиме в три етапи з вересня по грудень в онлайн-форматі. Аплікаційна форма заявки на участь доступна до 13 жовтня 2022 року за посиланнями.

Зазначимо, що «FLEX» - це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки. З детальнішою інформацією про програму можна ознайомитися тут

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини