У Шевченківському районі триває масштабний ремонт водоводів
17 серпня 2022 14:17 ЖКГ
У Шевченківському районі триває масштабний ремонт водоводів Ремонтники комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» 16 серпня ліквідували 17 пошкоджень на ділянках трубопроводів та впорядкували 10 оглядових колодязів.

Зокрема, інтенсивними темпами продовжуються ремонтні роботи у Шевченківському районі, де бригади аварійно-відновлювальних робіт оперативно усунули шість аварійних ситуацій на водоводах на пр. Людвіга Свободи, вул. Дерев'янка, вул. Ляпунова, вул. Космонавтів та вул. Клочківській.

Як повідомив начальник районної служби зовнішніх водопровідних мереж Андрій Цілогородцев, паралельно бригади підготували до перекладання ділянку водоводу діаметром 700 мм на вул. Дерев'янка і продовжили заміну магістралі діаметром 300 мм на пр. Перемоги.

«Щодня виконуючи великий обсяг відновлювальних комплексних робіт на водоводах, попередньо все прораховуємо до найменших деталей. Насамперед, намагаємося ремонтувати водоводи без відключення харків'ян від водопостачання з застосуванням перевірених ефективних методів. Це дає нам можливість справлятися з завданням будь-якої складності», - наголосив Андрій Цілогородцев.

Сьогодні, 16 серпня, бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» усувають пошкодження на 20 ділянках трубопроводів у різних районах міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини