У приватному секторі Новобаварського району відновлюють водоводи
12 серпня 2022 13:27 ЖКГ
У приватному секторі Новобаварського району відновлюють водоводи Бригади КП «Харківводоканал» оперативно ліквідували аварійні ситуації на ділянках трубопроводів на вул. Цехівській та вул. Господарській у приватному секторі Новобаварського району.

Про це сьогодні, 12 серпня, повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Новобаварського району Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Євген Сальков.

«Пошкодження усунули на водоводах холодного водопостачання діаметром 100 та 250 мм. Ремонт провели без відключення споживачів від водопостачання, щоб жителі приватного сектору не відчули дискомфорту. Після завершення робіт обов'язково впорядкували територію. Сьогодні ремонтуємо ділянку трубопроводу діаметром 300 мм на вул. Бульварній», - зазначив Євген Сальков.

Як повідомили на підприємстві, усього бригади аварійно-відновлювальних робіт учора ліквідували 12 пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та впорядкували 12 оглядових колодязів, а сьогодні запланували відремонтувати ще 11 пошкоджених ділянок.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини