У Харків надходить гуманітарна допомога від міжнародних партнерів
09 серпня 2022 16:29 Міжнародне співробітництво
У Харків надходить гуманітарна допомога від міжнародних партнерів Міста-побратими та міжнародні партнери продовжують надсилати допомогу для жителів міста Харкова.

Як повідомили у Департаменті міжнародної співпраці, міста Кель (Німеччина) та Страсбург (Франція) разом з організацією «IsraAid Germany e.V.» та волонтерами ініціативи «Kehler schicken Hilfe» надіслали до Харкова  медикаменти, засоби гігієни, простирадла, спальні мішки, милиці та інвалідні візки.

Також черговий вантаж отримано від міста Познань (Польща), з якого передали 33 палети з засобами гігієни, медикаментами, джерелами світла, батарейками, павербанками та продуктами харчування, які були зібрані зусиллями Познанської молодіжної ради. Також 33 палети з продуктами харчування та засобами гігієни харків’янам надіслали з міста Генуя (Італія). 

Крім того, до Харкова продовжує надходити допомога від французьких організацій. Зокрема, від організації «Protection Civile» було отримано 100 палет з масками та захисними медичними халатами, а також 31 палета з продуктами харчування. Крім того, понад 20 тис. упаковок медикаментів різного призначення харків’янам передала Асоціація медичної і благодійної допомоги «Франція-Україна». 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини