У Харкові за тиждень усунули понад 70 пошкоджень на водоводах
08 серпня 2022 12:14 ЖКГ
У Харкові за тиждень усунули понад 70 пошкоджень на водоводах Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» за минулий тиждень усунули 71 аварійну ситуацію на трубопроводах холодного водопостачання, упорядкували 97 оглядових колодязів і капітально відремонтували 18 вуличних колонок.

Як повідомили на підприємстві, вчора, 7 серпня, ремонтники ліквідували 12 поривів на трубопроводах і упорядкували 17 оглядових колодязів. Зокрема, у Шевченківському районі бригади оперативно усунули аварії на трьох ділянках водоводів.

За словами начальника районної служби зовнішніх водопровідних мереж Андрія Целогородцева, фахівці підприємства завжди намагаються виконувати ремонтні роботи без відключення водопостачання. Якщо ж це не вдається – прикладають усі зусилля та майстерність, щоб ліквідувати витік якнайшвидше.

«Приміром, учора в стислий термін провели ремонт на пр. Людвіга Свободи, і споживачі майже не відчули відсутності води. А ось під час усунення аварій на пр. Перемоги та вул. Дерев'янка обійшлися без відключень. Після завершення робіт обов'язково провели благоустрій території», - зазначив Андрій Целогородцев.

За інформацією підприємства, сьогодні, 8 серпня, бригади аварійно-відновлювальних робіт запланували відремонтувати 10 ділянок водоводів. Щоб заощадити час фахівців, до харків'ян звертаються з проханням докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку та точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення. Цю інформацію приймають за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини