#Обличчя_Харкова. Ігор Пшеничний - інженер-механік КП «Харківжилбуд»
06 серпня 2022 15:27 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Ігор Пшеничний - інженер-механік КП «Харківжилбуд» Інженер-механік КП «Харківжилбуд» Ігор Пшеничний допомагає підприємству виконувати поставлені завдання під час війни.

Ігор Пшеничний працює у КП з квітня 2020 року. Спочатку був водієм вантажного автомобіля, а з січня цього року обійняв посаду інженера-механіка.

На підприємстві зазначили, що у 1987-1989 роках Ігор Пшеничний брав участь у бойових діях в Афганістані. Після війни вступив до Харківського автотранспортного  технікуму за сеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», багато часу присвячував роботі. 

«Це мужня, цілеспрямована людина з великим досвідом, яка дуже добре виконує свої обов'язки. Навіть з початку вторгнення, коли не вистачало водіїв, сідав за кермо та їхав виконувати непрості завдання, незважаючи на постійні обстріли», - зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини