У Новобаварському районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими
24 червня 2022 10:55 ЖКГ
У Новобаварському районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими Ремонтники ділянки Новобаварського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» інтенсивно готують внутрішньобудинкові системи до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Як повідомив сьогодні, 24 червня, начальник дільниці Новобаварського району Віктор Воронцов, щодня бригади відпрацьовують понад 50 заявок. Зокрема, по пр. Ново-Баварському, 95 у стислий термін вони виконали капітальний ремонт та відновили систему водопостачання, а по вул. Власенка, 22 – замінили у будинку 160 м трубопроводу.

Також Віктор Воронцов відзначив високу ефективність проведення спільних ремонтних робіт із бригадами служб зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання». Одним із прикладів такої співпраці стало відновлення водопостачання по вул. Пермській, 12/14.

«Наші ремонтники замінили близько 20 м системи водопостачання, а бригади комплексу «Харківводопостачання» – близько 30 м ділянки трубопроводу на вводі до будинку. На черзі - відновлення водопостачання по вул. Петра Болбочана, 6-а. Через наслідки обстрілу нам вдалося відновити подачу води поки що лише на зниженому тиску. Впевнений, що ми вирішимо це питання, і мешканці будинку користуватимуться послугами водопостачання та водовідведення у повному обсязі», - підсумував Віктор Воронцов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини