У різних районах міста усунули 12 пошкоджень на водоводах
21 червня 2022 14:28 ЖКГ
У різних районах міста усунули 12 пошкоджень на водоводах Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» усунули напередодні 12 пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та впорядкували 13 оглядових колодязів.

Як повідомили на підприємстві, сьогодні, 21 червня, ремонтні роботи проводяться на 13 пошкоджених ділянках водоводів. Зокрема, у Шевченківському районі бригади ліквідують дві аварійні ситуації: по вул. Ахсарова, 5 усувають пошкодження на магістралі, а на вул. Новгородській, 22 замінюють ділянку трубопроводу.

«Районні бригади докладають усіх зусиль, щоб оперативно та якісно усунути аварійні ситуації на трубопроводах», - наголосив начальник Шевченківського району служби зовнішніх водопровідних мереж Андрій Цілогородцев.

Також лабораторія санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводить дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається у будинки харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад харків'ян просять детальніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку та точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення. Повідомити цю інформацію можна за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини