Харків'янам, які живуть у гуртожитках, допомагають соціальні працівники
07 червня 2022 11:46 Суспільство
Харків'янам, які живуть у гуртожитках, допомагають соціальні працівники Громадян, які втратили житло та тимчасово проживають в одному з гуртожитків Основ'янського району, відвідали представники районної адміністрації та низки соціальних служб.

Зокрема, до них навідалися фахівці районного управління соціального захисту населення, комітету у справах сім‘ї, молоді та спорту та служби у справах дітей. Це вже друга така зустріч, перша пройшла у травні.

Спільними зусиллями міської влади, районної адміністрації, вищого навчального закладу, до якого відноситься гуртожиток, та волонтерів для людей облаштували кімнати для проживання, простору ігрову залу для дітей, кухню та зони відпочинку в холах.

Також після травневої зустрічі в одному з приміщень організували пункт гуманітарної допомоги, куди приносять одяг та взуття.  Крім того, мешканців гуртожитку забезпечують гарячим харчуванням, ліками і засобами гігієни.

Під час робочої зустрічі фахівці роз'яснили громадянам порядок реєстрації внутрішньо переміщених осіб, оформлення допомоги на проживання, отримання соціальної допомоги та пільг за місцем фактичного проживання, алгоритм дій для відновлення втрачених документів, відкриття рахунку у банку, розповіли про можливе працевлаштування, пенсійне та медичне забезпечення тощо. Соціальний супровід харків'ян триває.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини