КВПВ надає соціальну допомогу своїм працівникам
06 червня 2022 11:46 Суспільство
КВПВ надає соціальну допомогу своїм працівникам КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вчасно виплачує заробітну плату працівникам, а також надає їм соціальну допомогу.

Як повідомив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко, плинності кадрів на підприємстві немає. З перших днів війни працівники самовіддано виходять на маршрути та роблять усе можливе, щоб Харків залишався чистим містом. На подяку підприємство допомагає своїм працівникам. Так, було надано матеріальну допомогу бригадам чотирьох спецавтомобілів, які потрапили під обстріл, а також працівникам, чиє житло постраждало внаслідок бомбардувань.

«Також ми надаємо нашим працівникам допомогу у вигляді безкоштовного перевезення меблів та речей із постраждалого під час обстрілу житла. І на майбутнє також плануємо видавати кредити на придбання житла для співробітників, які працюють на підприємстві певний час», - розповів Олексій Артикуленко.

Також він нагадав, що з 1 червня підприємство відновило нарахування за послуги із вивезення сміття.

«Це дуже потрібно для підприємства, тому що є спецтехніка, яку необхідно забезпечувати пально-мастильними матеріалами, є порізані шини та пошкоджені контейнери. Нам потрібно якісно надавати нашу послугу, тому ми потребуємо вашої допомоги», - звернувся до харків'ян директор підприємства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини