У Харкові за минулий місяць відновили 164 водоводи
01 червня 2022 14:18 ЖКГ
У Харкові за минулий місяць відновили 164 водоводи Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у травні усунули 164 пориви на трубопроводах та впорядкували 265 оглядових колодязів у всіх районах міста.

Про це сьогодні, 1 червня, повідомив заступник генерального директора - директор комплексу «Харківводопостачання» Владлен Волков. За його словами, відновленням водопостачання переважно займалися на Салтівці та Північній Салтівці - житлових масивах, у яких після значних руйнувань на мережах подача води була відключена протягом двох і більше місяців. Так, без водопостачання там знаходилося 102 будинки.

«Після проведених масштабних ремонтів сьогодні без води залишаються лише два найбільш зруйновані будинки. Як і обіцяли, ми відновили зовнішні мережі в житлових масивах Північної Салтівки та житловому комплексі «Інтернаціоналіст». Пориви на водоводах у цьому районі виявлені поки що не всі, тому поступово відновлювальні роботи на трубопроводах продовжуватимуться», - зазначив Владлен Волков.

Також спеціалісти готують об'єкти комплексу до осінньо-зимового періоду. На всіх насосних станціях ведуться ревізійні та ремонтні роботи.

«Цього року всі планово-попереджувальні роботи на насосних станціях плануємо провести без відключення споживачів, щоб не створювати харків'янам додаткові проблеми. У червні продовжимо встановлювати пожежні гідранти, відновлювати вуличні колонки та усувати позаштатні ситуації на зовнішніх трубопроводах», - повідомив Владлен Волков.

За інформацією підприємства, вчора бригади комплексу відремонтували 13 пошкоджених ділянок зовнішніх водоводів і впорядкували вісім оглядових колодязів, а сьогодні, 1 червня, планують усунути п'ять аварійних ситуацій.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини