З автономним водопостачанням та енергозберігаючими технологіями: якими будуть нові мікрорайони Харкова
30 травня 2022 21:38 Місто
З автономним водопостачанням та енергозберігаючими технологіями: якими будуть нові мікрорайони Харкова У місті Харкові будувати нові житлові мікрорайони обов'язково будуть із застосуванням новітніх енергозберігаючих технологій та автономним водопостачанням.

Про це сьогодні, 30 травня, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов в інтерв'ю українській журналістці та телеведучій Наталії Мосейчук.

За словами мера, міська влада вже зараз розробляє проєктні рішення, які у майбутньому допоможуть харків'янам заощадити на оплаті комунальних послуг.

«Ми ж розуміємо, що ціна на газ – не впаде, ціна на електрику – теж не впаде. Тому ми маємо зараз думати на кілька кроків уперед – як люди платитимуть. Ми ж не можемо постійно дотувати ці галузі. Ми можемо рік протриматися, два, три, але ж не безкінечно. На це не вистачить жодного бюджету. Так, це житло коштуватиме трохи дорожче, але згодом обов'язково окупиться», - зазначив Ігор Терехов.

Мер Харкова підкреслив, що при будівництві нових мікрорайонів також обов'язково буде враховано досвід, який місто отримало під час війни. Зокрема, житлові комплекси будуть обладнані паркінгами-укриттями, а також автономною системою водопостачання. За його словами, де це можливо, буритимуть свердловини, щоб за будь-якої надзвичайної ситуації харків'яни залишалися з водою.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини