Молодіжна рада забезпечує гуманітарною допомогою харків’ян та жителів області
30 травня 2022 15:40 Суспільство
Молодіжна рада забезпечує гуманітарною допомогою харків’ян та жителів області Молодіжна рада при Харківському міському голові з 21 по 27 травня спільно з партнерами виконала понад 3,5 тис. заявок на отримання продуктових наборів.

Нужденним роздали дві тонни картоплі та 30 тис. хлібин, а також понад 600 пакунків дитячого харчування. Також за цей час вдалося налагодити регулярну доставку гарячих обідів, продуктів та товарів гігієни до п’яти локацій, де зараз перебувають люди з метрополітену. Крім того, гуманітарну допомогу надали громадам Мерефи та Первомайського.

У Молодіжній раді повідомили, що харків’янам продовжують надходити гуманітарні вантажі від небайдужих. Зокрема, минулого тижня отримали лікарські препарати для дітей від Романа Гребінника, партію дитячого харчування від Діани Марабян та з міста Краснограда, 20 тонн картоплі від «Люкс», « Let's do it, Ukraine» та Юлії Мархель.

«Ми ще раз нагадуємо: ситуація продовжує залишатись напруженою, і Харків потребує гуманітарної допомоги», - зазначили в Молодіжній раді.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини