У місті відновлюють зруйновані водоводи
28 травня 2022 16:46 ЖКГ
У місті відновлюють зруйновані водоводи Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» реставрують зруйновані зовнішні водопровідні мережі в усіх районах міста.

Як повідомили на підприємстві, вчора, 27 травня, бригади усунули шість поривів і упорядкували вісім оглядових колодязів, а сьогодні взяли в роботу 12 аварійних ситуацій на трубопроводах різних діаметрів у Шевченківському, Основ'янському, Індустріальному, Новобаварському та Салтівському районах Харкова. На виїзді працюють 18 бригад.

Зокрема, у Салтівському житловому масиві, який через численні пориви на зовнішніх мережах перебуває на особливому контролі комунальників, тривають відновлювальні роботи в районі вул. Азовської та вул. Заміської.
Також на підприємстві зазначили, що в місті ретельно слідкують за якістю води, яка подається у будинки харків'ян. Підприємство в достатній кількості має реагенти, необхідні для проведення досліджень. Так, станом на сьогодні, 28 травня, якість проточної води повністю відповідає чинним Державним санітарним правилам та нормам. Крім того, усі насосні станції підприємства працюють у штатному режимі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини