Харківські піротехніки за добу знешкодили 18 боєприпасів
21 травня 2022 08:45 Оперативна інформація
Харківські піротехніки за добу знешкодили 18 боєприпасів Піротехнічні підрозділи ДСНС за добу, з 20 по 21 травня, знешкодили 18 ворожих боєприпасів.

Таку оперативну інформацію повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Крім того, протягом доби проводились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Холодногірського, Індустріального та Новобаварського районів Харкова, а також у Шевченківській і Дергачівській громадах області.

Як зазначили в управлінні, усього за добу рятувальники здійснили 40 оперативних виїздів, з яких 31 - на ліквідацію пожеж (з них 10 – спричинених обстрілами), п’ять разів - для проведення аварійно-рятувальних робіт, ще п’ять - для надання допомоги населенню, два -  на інші виклики.

Зокрема, внаслідок потрапляння ворожого снаряду горіли торговельні павільйони площею 1 тис. кв. м у Київському районі.  На місце пожежі було направлено 10 одиниць техніки ДСНС та 60 рятувальників. Решта пожеж, спричинених обстрілами, сталася у Чугуївському (4), Харківському (3), Лозівському (1) та Богодухівському (1) районах області. Там горіли приватні будинки, надвірні забудови, гаражі, об’єкти інфраструктури та природні екосистеми. Всі пожежі вдалося успішно ліквідувати. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини