«Харківські теплові мережі» реконструюють котельні
08 травня 2022 16:02 ЖКГ
«Харківські теплові мережі» реконструюють котельні Планові ремонтні роботи виконуються у Слобідській котельні, яка забезпечує теплом та гарячою водою близько півтисячі будинків харків’ян.

Як повідомили у КП «Харківські теплові мережі», замінити поверхні нагрівання двох казанів там планували давно. Для цього ще в довоєнний час замовили необхідне обладнання та матеріали, які надійшли вчасно. Внаслідок масованих обстрілів будівля котельні не постраждала, тому відразу після закінчення опалювального сезону бригади розпочали плановий ремонт.

За словами заступника технічного директора КП «ХТМ» Олексія Луки, готуючись до нового опалювального сезону, робітникам доведеться відновити приблизно чверть котелень, пошкоджених внаслідок обстрілів. Найбільше руйнувань зафіксовано у Київському та Московському районах, а зовсім нові котельні, які будували минулого літа, суттєво не постраждали.

На підприємстві зазначили, що ремонтні роботи на тепломережах та планове перекладання магістралей продовжуються за графіком, а іноді бригади працюють навіть із його випередженням.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини