Комунальники встановлюють у місті сучасні пожежні гідранти
04 травня 2022 13:58 ЖКГ
Комунальники встановлюють у місті сучасні пожежні гідранти Бригади КП «Харківводоканал» у квітні на мережах холодного водопостачання встановили 17 сучасних пожежних гідрантів.

За словами заступника генерального директора з експлуатації водопровідного господарства - директора Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлена Волкова, перевірка та встановлення пожежних гідрантів проводиться за приписом ДСНС.

«Замість технічно зношених пожежних гідрантів встановлюємо сучасні, європейської якості, які б надійно працювали та не підвели у відповідальний момент. Коли щодня у місті внаслідок обстрілів відбуваються пожежі, працездатність пожежних гідрантів дуже важлива. Особливо у тих районах, де найбільша інтенсивність влучень та вибухів», - зазначив Владлен Волков.

За його словами, співробітники підприємства спільно з ДСНС ухвалили рішення активізувати роботу з ремонту пожежних гідрантів. Особлива увага приділяється пристроям, які розташовані біля об'єктів з масовим перебуванням людей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини