Ігор Терехов вітає харків'ян із Великоднем
24 квітня 2022 08:00 Місто
Ігор Терехов вітає харків'ян із Великоднем Харківський міський голова Ігор Терехов вітає мешканців Харкова із Воскресінням Христовим.

Дорогі харків'яни!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Великодня!

Зазвичай у світлі дні воскресіння Христового ми відчуваємо неймовірний приплив сил, почуття радості, добра та любові. Це свято завжди надавало нам впевненості в майбутньому та віри в краще, було запорукою духовного оновлення, єднання з Богом, рідними та близькими. І найголовніше – завжди сприймалося як торжество добра над злом, коли навіть смерть не стає на заваді на шляху відновлення справедливості.

Цього року ми відзначатимемо Великдень в умовах війни, коли те саме зло прийшло в наш дім і хоче нас знищити. Я щиро вірю, що ми переможемо в цій війні, і ворог буде повалений. Інакше і бути не може, адже правда на нашому боці! Ми разом відстоюємо своє життя та честь, свою свободу та своє майбутнє. Я знаю, що місто Харків, як і вся Україна, відродиться подібно до Христа і заживе нормальним, щасливим життям!

Я бажаю вам стійкості, міцності духу та сил пережити всі ці випробування. Нехай Господь береже вас і ваші сім'ї, і нехай збудеться надія на швидке переможне закінчення війни. Миру всім нам! Христос Воскрес!

Харківський міський голова Ігор Терехов

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини