Світовий банк продовжить фінансувати будівництво сміттєпереробного комплексу
11 березня 2022 08:20 ЖКГ
Світовий банк продовжить фінансувати будівництво сміттєпереробного комплексу Світовий банк у подальшому гарантовано буде фінансувати проєкт з будівництва багатофункціонального комплексу з переробки твердих побутових відходів на Дергачівському полігоні.

Про це представники Світового банку в Україні повідомили під час онлайн- зустрічі з керівництвом КП «Муніципальна компанія поводження з відходами», в ході якої відбулося обговорення поточного стану робіт. 

Крім того, вони підтвердили свою готовність надати місту додаткове фінансування у разі виникнення в цьому потреби.

Нагадаємо, що комплекс з переробки ТПВ у Дергачівському районі будується за світовими екологічними стандартами та виключає проникнення шкідливих речовин у ґрунт, а парникових газів – в атмфосферу. В рамках проєкту з рекультивації у тілі старого Дергачівського полігону вже пробурили 35 свердловин для видобутку біогазу, який перероблятиметься на електроенергію. Її використовуватимуть для електропостачання промислового майданчика сміттєпереробного комплексу, а надлишки відправлятимуться на Дергачівську підстанцію. Крім того, в планах підприємства - відкрити на місці рекультивованого полігону навчальний еко-центр для школярів, студентів та викладачів, щоб навчати харків'ян та гостей міста основам еко-культури.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини