Поліція звільнятиме територію залізничного вокзалу від покинутих автомобілів
04 березня 2022 13:34 Транспорт
Поліція звільнятиме територію залізничного вокзалу від покинутих автомобілів Через велику кількість покинутих автомобілів в районі Південного вокзалу утворився затор, який перешкоджає руху службового транспорту.

Про це сьогодні, 4 березня, повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Харківській області Володимир Тимошко. 

За його словами, власники автомобілів, ймовірно, евакуювалися, залишивши транспорт на прилеглій до залізничного вокзалу території. У результаті цього утворився затор, який заважає вільному руху пасажирів та службового транспорту, а також створює серйозну небезпеку під час обстрілів.

«Ми попереджаємо, що всі авто, які стоять на території, прилеглій до Південної залізниці, будуть евакуйовані. Поліція не розбиратиметься з причинами і буде звільняти територію від покинутих автівок. Поліція забезпечуватиме порядок і можливість іншим людям вільно дістатися будівлі Південного вокзалу, а службовому транспорту поліції, медиків та рятівників - оперативно надавати допомогу у разі потреби», - заначив Володимир Тимошко. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини