Почесний харків'янин Валерій Бойко святкує ювілей
16 лютого 2022 11:43 Місто
Почесний харків'янин Валерій Бойко святкує ювілей Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 16 лютого, привітав із 60-річчям Валерія Бойка - Почесного громадянина міста Харкова, доктора медичних наук, професора, директора Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева.

«Ви присвятили своє життя важливій та благородній справі, зробили унікальний внесок у розвиток актуальних напрямків хірургії й охорони здоров’я в цілому, виховали не одне покоління талановитих спеціалістів. Ваш трудовий шлях у медицині, відданість своїй професії, уважне ставлення до людей здобули Вам заслужений авторитет серед харків’ян.

Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил і наснаги, благополуччя та злагоди. Нехай Ваші знання та досягнення в медичній науці та практиці продовжують бути орієнтиром для зростання, становлення та розвитку Ваших учнів та послідовників», - сказано у привітанні міського голови.

Ігор Терехов привітав Валерія Бойка і вручив йому Почесну грамоту Харківської міської ради.

Довідка. Валерій Володимирович Бойко народився 16 лютого 1962 року у селищі Коломак Валківського району Харківської області. 1985 року з відзнакою закінчив Харківський медичний інститут за спеціальністю «Лікарська справа». Свій трудовий шлях розпочав у Люботинській міській лікарні молодшим медичним працівником. Нині – директор ГУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України», доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії №1 Харківського національного медичного університету.

Валерій Бойко - багатопрофільний хірург вищої кваліфікації, який щодня виконує найскладніші оперативні втручання, у тому числі мініінвазивні на органах черевної та грудної порожнин (включаючи серце та судини), при супутніх онкологічних, ендокринологічних, урологічних та гінекологічних патологіях. Професор Валерій Бойко – автор більш ніж 2500 наукових праць, понад 450 авторських свідоцтв та патентів України, 78 монографій.

Валерій Бойко - заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Почесний громадянин міста Харкова, Харківської області та міста Люботин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини