«Теплові мережі» усувають пошкодження трубопроводу на Олексіївці
17 січня 2022 15:46 ЖКГ
«Теплові мережі» усувають пошкодження трубопроводу на Олексіївці Бригади КП «Харківські теплові мережі» усувають дефект трубопроводу діаметром 800 мм у районі вул. Олексіївська, 30 у Шевченківському районі.

Як повідомили на підприємстві, пошкодження на трубопроводі, який живить більшу частину будинків району, виникло сьогодні, 17 січня, вночі. З огляду на сприятливі погодні умови, бригади підприємства відразу приступили до усунення дефекту. На час виконання ремонтних робіт теплопостачання низки будинків було тимчасово припинено.  

За словами технічного директора КП «ХТМ» Євгена Кауркіна, негайне усунення дефектів на трубопроводі запобігає виникненню більш серйозних аварійних ситуацій. 

«У вівторок та середу прогнозують суттєве зниження температури повітря до 8-10 градусів морозу, тому роботи з усунення дефекту ведуться саме зараз. Маленькі за розміром дефекти, якщо їх терміново не усувати, призводять до більш значних. І тоді потрібно в аварійному порядку відключати споживачів, наново заповнювати системи в будинках. А так вже увечері надання послуг буде поновлено», - зазначив технічний директор. 

Нагадаємо, що теплопостачання та постачання гарячої води частині споживачів Шевченківського району було припинено сьогодні, 17 січня, о 10:30. Планується, що надання послуг відновиться о 22:30.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини