Харківські двірники чистять пішохідні доріжки
10 січня 2022 17:16 ЖКГ
Харківські двірники чистять пішохідні доріжки Понад 1,8 тис. двірників займаються очищенням та посипанням піщано-сольовою сумішшю пішохідних доріжок, прибудинкової території, парків та скверів.

Про це сьогодні, 10 січня, повідомив заступник міського голови - директор Департаменту житлово-комунального господарства Віталій Мірошник.

Також, за його словами, до роботи залучено 36 одиниць автотракторної техніки.

«Якщо не буде нових погодних сюрпризів, то сьогодні-завтра ми повністю впораємося з пішохідними доріжками на прибудинковій території. Робота вирує, але проблемні питання існують. На те, звісно, ​​є об'єктивні причини. І насамперед - брак двірників, яких у нас є лише третина від необхідної кількості. Багато проблемних місць виникло біля будинків ОСББ. Але ми робимо все, щоб у найкоротші терміни впорядкувати територію міста», - зазначив Віталій Мірошник.

Він також повідомив, що розчищенню внутрішньоквартальних доріг заважають припарковані автомобілі, тому спеціалізована техніка не скрізь може проїхати.

Крім того, Віталій Мірошник звернув увагу на проблему, коли суб'єкти підприємницької діяльності ігнорують очищення прилеглої до них території, хоча, згідно з Правилами благоустрою міста Харкова, зобов'язані її прибирати.

«МАФи, магазини - вони повинні очищати прилеглу територію. Не можна сказати, що бізнес у цьому питанні дуже відповідальний. Тому ми жорстко реагуватимемо і застосовуватимемо штрафні санкції. Максимальний штраф становить 1700 грн», - повідомив Віталій Мірошник.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини