«Картка харків'янина» продовжує розширювати мережу партнерів
05 січня 2022 14:47 Місто
«Картка харків'янина» продовжує розширювати мережу партнерів До проєкту «Картка харків'янина» приєднуються нові партнери, які впроваджують програми лояльності для власників «X-card».

Про це сьогодні, 5 січня, у пресцентрі Харківської міської ради повідомив заступник директора КУ «Офіс реформ Харкова» Дмитро Давидьянц.

Зокрема, скористатися «X-card» можна в мережі салонів «Будинок оптики», яка надає 50%-ву знижку на діагностику зору та 10%-ву – на медичні оправи, неакційні сонцезахисні окуляри та проходження курсу апаратного лікування зору. Також дисконт почала надавати кав'ярня «Енот Coffee», а раніше - аптека «9-1-1», «КнигоЛенд», «Рост», «Клас» та ін. Ознайомитись з пропозиціями всіх партнерів можна на офіційному сайті проєкту.

За словами Дмитра Давидьянця, у місті працюють над тим, щоб участь у проєкті була вигідною не лише для власників «Картки харків'янина», а й для партнерів.

«Тому ми запускаємо спільні рекламні кампанії, починаючи від публікацій у соціальних мережах і закінчуючи створенням маршруту вихідного дня, на якому було б відзначено партнерів. Він показуватиме, що тут людина може зайти до кав'ярні, а там покататися на роликах чи ковзанах. Також випускаємо інформаційні буклети, які мають видаватися під час отримання картки», - зазначив Дмитро Давидьянц.

Також він нагадав, що у місті працює «гаряча лінія», куди можна звернутися з питань, пов'язаних із «Карткою харків'янина». Поставити питання та уточнити необхідну інформацію можна за телефоном: 725-15-35.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини