Ігор Терехов: Розчищення снігу – завдання номер один
29 грудня 2021 10:43 Місто
Ігор Терехов: Розчищення снігу – завдання номер один Комунальні підприємства мають прискорити темпи прибирання снігу на вулицях Харкова.

Про це сьогодні, 29 грудня, заявив Харківський міський голова Ігор Терехов під час робочої наради у міській раді.

Він доручив прискорити темпи прибирання снігу на магістралях та внутрішньоквартальних дорогах, біля зупинок громадського транспорту, на тротуарах, парковках та виходах із метро.

«Ви маєте задіяти всю можливу техніку, але вулиці Харкова мають бути прибрані. Розчищення снігу – завдання номер один», - наголосив Ігор Терехов.

Як повідомили у КП «Доррембуд», наразі сніг на вулицях міста прибирають 120 автомобілів та 170 дорожніх робітників. Минулої ночі на дороги було висипано 588 т солі та 714 куб. м піщано-сольової суміші. Крім того, виконується прибирання прибудинкових територій. За інформацією КП «Харківблагоустрій», сніг прибирають 1568 дворових робітників, у роботах задіяно 81 одиницю техніки та 105 засобів малої механізації.

Ігор Терехов наголосив, що для забезпечення комфортної життєдіяльності міста усі комунальні служби продовжать свою роботу і у новорічні свята. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини