Олександр Новак вручив нагороди представникам Молодіжної ради
28 грудня 2021 17:27 Місто
Олександр Новак вручив нагороди представникам Молодіжної ради П'ята сесія Молодіжної ради при Харківському міському голові третього скликання відбулася сьогодні, 28 грудня, у міській раді.

У сесії за підсумками 2021 року взяв участь перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак. З нагоди закінчення каденції третього скликання за активну позицію, проєктну діяльність та вагомий внесок у розвиток молоді міста він вручив представникам Молодіжної ради Подяки міського голови.

Він зазначив, що Молодіжна рада реалізує багато успішних проєктів, спрямованих на розвиток Харкова, а також є кузнею кадрів, зокрема, для органів місцевого самоврядування.

«Сьогодні молодь, безумовно, є двигуном усіх процесів у державі, і наше місто не виняток. Це позиція Харківського міського голови Ігоря Терехова. Ми завжди допомагаємо молоді та розраховуємо на вашу підтримку. Ще раз хочу висловити вам подяку за ту роботу, яку ви виконуєте. Цього року ви реалізували багато проєктів, проте впевнений, що наступний рік буде не менш активним і результативним», - наголосив перший віцемер.

Зазначимо, що Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган при Харківському міському голові, що займається проєктною діяльністю у різних сферах життя міста. Його ціль — за допомогою створення платформи взаємодії міської ради, громадських організацій, молоді міста та всіх мешканців зробити Харків одним з найкомфортніших міст.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини