Харківські вчителі пройдуть тренінги у галузі профілактики залежності серед школярів
08 грудня 2021 17:38 Освіта
Харківські вчителі пройдуть тренінги у галузі профілактики залежності серед школярів Вчителі харківських шкіл пройдуть тренінги у галузі профілактики алкогольної та наркотичної залежностей серед учнів.

Як повідомила радник Міністра внутрішніх справ України Анна Міщенко, проведення тренінгів – один із пунктів реалізації проєкту «Відповідальність. Діти», який було презентовано сьогодні, 8 грудня, у Харківській міській раді.

«Ми хочемо, щоб викладачі середніх шкіл за базовими ознаками могли виявляти споживання дитиною алкоголю чи наркотиків та повідомляти про це ювенальним поліцейським. Ті, своєю чергою, звертатимуться до батьків дітей. Наше завдання - донести батькам, що у дитини може бути психологічна проблема, пов'язана не з підлітковим віком, а із залежністю», - зазначила Анна Міщенко.

Батькам дітей, яких підозрюють у вживанні наркотиків та алкоголю, співробітники ювенальної поліції запропонують відвести їх на психологічне консультування. Якщо неповнолітнього запідозрять у розповсюдженні наркотиків, відповідну інформацію передадуть до відділу боротьби з наркозалежністю. Таких дітей ставитимуть на облік, який проводитиметься на базі Харківської обласної дитячої лікарні та кількох вишів міста. Для цього буде створено профілактичну комісію зі взяття на облік та питань наркополітики регіону.

Також реалізація проєкту передбачає проведення інформаційної кампанії та профілактичних заходів, спрямованих, зокрема, на популяризацію серед молоді альтернативного проведення часу.

«На всіх рівнях реалізації проєкту головна зброя – це інформація. Потрібно побудувати правильний діалог із батьками, зі школами, щоб вони не намагалися робити з проблеми велику таємницю. Ми повинні говорити про цих дітей зараз, щоб потім зберегти їхнє майбутнє», - зазначила Анна Міщенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини